TOSYALI ONLINE

Tosyalı Holding bünyesi altında faaliyet gösteren en yeni şirketlerimizdendir.

2016 yılı başında Tosçelik bünyesinden ayrılarak kurulan şirketimiz, faaliyetlerine iç ve dış kaynaklardan sağladığı ticari ürün satışları ile devam etmektedir. İskenderun, Osmaniye, Dilovası ve Aliağa da bulunan çelik servis merkezlerimizde faaliyet gösteren boy kesme makinalarımızın üretim imkânlarına uygun olarak özellikle 1,2 mm – 25 mm arası HRC malzemeleri stoklarımızda yeterli miktarda ve sürekli olarak bulunduruyoruz. Tüm Türkiye’ de satış uzmanı arkadaşlarımız müşteri portföyümüzde bulunan 350 civarında firmayı, düzenli olarak ziyaret ederken yeni müşterilerimiz ile ilişkilerimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. İhtiyaçları kullanım yerlerine göre belirleyerek hizmetlerimizi hızlı ve uygun ekonomik şartlar ile temin etmek en büyük amacımız. İç pazarda bu yapılanma ile yolumuza devam ederken yakın komşularımız ve özellikle Afrika ile ihracat faaliyetlerimize de hız verdik. Kalite anlayışımız gereği ürün ve hizmet süreçlerinde yaşanabilecek olumsuzluklarda müşteri odaklı çözümler sunmaya gayret gösteriyoruz.

Tosyalı Çelik Ticareti A.Ş., müşterilerimizin her türlü beklentilerini karşılayacak şekilde büyümeye devam ediyor.

Global ekonomik koşulların gereği olarak oyun alanı tüm dünya olan Tosyalı Holding, dört kıtada yaptığı yatırımlar ve iş birlikleri ile dünyada çelik sektörünün en hızlı büyüyen oyuncularından biri konumundadır. Grup şirketlerimizin tümü gibi biz de yaratılan bu sinerjiden azami fayda sağlayarak iş birliklerimizi arttırmak ve bünyemize yeni ürün ve hizmetler katarak büyümeyi hedefliyoruz. Yakın gelecekte Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında ilk 100 içerisinde olmak en büyük arzumuz.

Bu arzumuzu gerçekleştirecek motivasyon ile yolumuza devam ediyoruz. Bizleri bu yolda destekleyen tüm paydaşlarımıza özellikle şirketimiz çalışanları ve müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.