Osmaniye Erw Çelik Boru Üretim Tesisleri

"Avrupa da bir defada kurulan en büyük boru fabrikası" unvanına sahip olan tesisimizin ilk yatırım çalışması 2010 yılının sonunda başladı. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde   353.659 m2 arazi üzerinde gerçekleştirilen bu yatırımın ilk boru üretimi 2011 senesinin son çeyreğinde gerçekleştirildi.

Yurt içinde ve başta A.B.D., Avrupa Ülkeleri ve diğer Orta doğu ülkeleri olmak üzere yurtdışına hizmet veren şirketimiz halen yatırımı devam eden ve en yeni üretim teknolojisine sahip dev fabrikasıyla beraber üretim matrisine EPOXY, PE ve PU kaplı borular, hassas ve mekanik borular, basınç amaçlı borular, ısıl işlem görmüş boru ve profilleri de ekleyerek daha geniş yelpazede sektöre hizmet sunmaya hazırlanıyor.

Yatırımlarının tamamlanması ile ülkemizde üretilemeyen ERW boru / profil ürün çeşidi bırakmamayı hedefleyen Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş. ISO 2010 ilk 500 şirket sıralamasında, Türk Çelik Boru Sektörünün lideri olarak 28.sırada yer almış olup, bu yeni yatırımla 2011-2012 yılında daha yüksek noktalara ulaşacağı öngörülmektedir.