Tosçelik Alloyed Enginnering Steel Niksic D.O.O. Niksic

toscelikspecialsteel.com

Tosyalı Holding | Tosçelik Alaşımlı Mühendislik

Tosçelik Special Steel, geniş ürün yelpazesi ve teknolojileri ile çelik üretiminde 60 yıllık görkemli bir geleneğe sahiptir.

Eski Željezara, 2012 yılında Tosyalı Holding bünyesindeki grup şirketlerinin arasına katıldı. O günden beri Tosyalı Holding, üretim teknolojilerini günümüzün koşullarına uygun bir şekilde geliştirmek ve yüksek kaliteli ürün elde etmek için ‘Tosçelik Nikšić’ adına yatırımlar yapmaktadır.

Tosçelik'in en önemli yatırımları; SVC (Reaktif Enerji Dengeleme Sistemi) kurulumu, çelikhanedeki yeni vakum istasyonu, EAF (Elektrikli Ark Ocağı) ve pota ocağı, dövme haddehanesinde ingot ve blumların ısıtılmasında kullanılan yeni RHF (Rotary Fırını), barların kabuklarının soyulduğu yeni torna tezgâhları ve diğer teknik iyileştirmelerden oluşmaktadır.

Tosçelik Special Steel, Avrupa'nın önde gelen çelik üreticilerinden ve Karadağ'ın önde gelen endüstrilerinden biridir. Küçük detaylara dikkat etmemiz, çalışanlarımızın özverisi ve uzmanlığı; ürettiğimiz çeliğin kalitesinin garantisidir. Ürün yelpazemizde çeşitli kalite ve ebatlarda yüksek kaliteli özel çelikler bulunmaktadır.

Karadağ ve Nikšić'in mükemmel coğrafi ve stratejik konumu, farklı ulaşım kanallarını kullanarak dünyanın her yerinde bulunan müşterilerimize en kısa sürede, kolay ve sorunsuz ürün teslimatını mümkün kılar.