Tosçelik Spiral Boru Üretim Sanayi A.Ş.

www.toscelikspiral.com.tr

Tosçelik Spiral Hakkında

Tosçelik Spiral Boru A.Ş. dünyanın dört bir yanındaki prestijli boru hattı projelerine ürün tedarik eden, petrol, doğalgaz ve su boruları hatlarında yüksek tecrübeye sahip, uluslararası spiral kaynaklı çelik boru üreticisidir.  

Afrika, Asya ve Avrupa'da üretim tesisleri bulunan Tosçelik Spiral Boru, en yüksek teknoloji ve yüksek nitelikli insan kaynağı ile faaliyet göstermektedir. Tosçelik Sprial tesislerinde tüm üretim süreçleri ve nihai ürünler, API 5L, EN ISO 3183, EN 10224, EN 10217, EN 10219, ASTM A252 dahil olmak üzere uluslararası gerekliliklere ve dünya çapında kabul görmüş üretim standartlarına uygundur. Tosçelik Spiral, 8” çapından 128” çapına kadar ve et kalınlığı 4mm'den 26mm'ye kadar tozaltı kaynaklı spiral çelik boru üretebilmekte ve boru imalatı ile entegre her türlü antikorozif kaplama ve astar ( 3LPE/3LPP, Epoksi Kaplamalar, FCE, SFE, Çimento Harcı vb.) uygulaması yapabilmektedir. 

Tosçelik Spiral Boru, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) ve BRUA (Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya) Gaz Boru Hattı gibi büyük uluslararası projelere spiral kaynaklı çelik boru tedariki ile öne çıkmıştır.